Prijava

Ko je online

511 gostiju on-line

Dobrodošli,

Na stranicu Udruženja Internet Servis Provajdera Srbije (uisp), čiji je cilj stvaranja da štiti interese ISP-a u Srbiji, kao i da utiče i igra aktivnu ulogu u predlozima i donošenju budućih odluka RATEL-a vezanih za naš rad.

Welcome, Guest
Username Password: Remember me

TOPIC: Izlazak u Medije

Izlazak u Medije 8 years, 11 months ago #33

• vlatko
  • Fresh Boarder
postovane kolege veoma mi je drago sto smo konacno poceli da se okupljamo pa makar i po ovako tuznoj temi
osim do sada uradjenog sa cime se u potpunosti slazem predlazem i sledece
da se hitno nastupi i medijski, kroz neku vrstu izjave protesta il sta vec
takodje bih skrenu paznju na sledece
nase primedbe u smislu tumacenja pravilnika i regulative sa njihove strane su ok i mislim da im tako to i treba poslati
medjutim mislim da medijski oko toga ne treba previse tupiti i hvatati se samo za to, tj oni i onako mogu te stvari tumaciti i aneksirati kako oni hoce
vec sam predlagao a kazem i sad da u kontekstu svih regulativa vezanih za nas, provlaci se nedorecenost, nekonsekventnost a sve u cilju dovodjenja u zabludu i svrsen cin
znaci bez obzira na tumacenja regulative mi treba da akcentujemo libelarne varijante koje postoje u svim zemljama u okruzenju pa i u vecini eu i da ratel predstavljamo kao jos jednog pomahnitalog drzavnog lesinara
takodje treba da poreknemo sve dosadasnje korespondecije sa njima tj podatke koje smo im slali jer ocigledno se nismo razumeli
toliko za sada
sto pre u press!!

Odg: Izlazak u Medije 8 years, 11 months ago #34

• bela
  • Fresh Boarder
Zdravo svima!

Sto se tice izlaska u medije trebalo bi sacekati da se jos malo skupimo, dan-dva i kada zvanicno formiramo udruzenje izjave prema medijima moraju biti usaglasene, precizne i nedvosmislene!

Za to vreme trbalo bi okaciti na sajt jedan primerak Ratelove cestitke i "eventualni" gosti iz medija mogli bi malo da se informisu sta nam se ovde sprema...i da polako ostre olovke.

Pozdrav

Odg: Izlazak u Medije 8 years, 11 months ago #38

• hallsys
  • Fresh Boarder
Odlicna ideja

Odg: Izlazak u Medije 8 years, 11 months ago #39

Zamolio bih kolege, da neko napiše jedno obaveštenje za javnost u kome bi bilo objašnjeno šta se to dešava, i da ga postavimo na prvu stranu kako bi svaki građanin mogao da shvati u čemu je problem.

Isto obaveštenje bi onda uputili i na B92 i pokrenuli dalje blogove i raspravu na internetu i u medijima uopšte, a da to bude referenca za dalje rasprave.

Takođe sve primedbe, tekstove i ideje vezane za sajt šaljite na Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli ili na Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

Igor Stefanović
ISP TeamNET

Odg: Izlazak u Medije 8 years, 11 months ago #40

• mrdja
  • Fresh Boarder
  • Freedom-WLAN
Maloprije sam ja pricao telefonom sa jednim nasim kolegom koji je kako mi rece duze vrijeme radio kao novinar i koji poznaje ljude u nekim nasim "jacim" informativnim kucama i on je vec proslijedio njima sve ovo tako da mozemo vec ocekivati medije da nas kontaktiraju.
Znaci ne smijemo nespremni docekati to.....sto nas je vise ovdje i sto prije napravimo udruzenje ,tim bolje.

Odg: Izlazak u Medije 8 years, 11 months ago #42

Pozdrav svima,

Evo vidim da su gradjani napravili i grupu na facebook-u, pa prosledite svima...

www.facebook.com/#/group.php?gid=256961952429&ref=ts

Igor Stefanović
ISP TeamNET
Moderators: tangled
Time to create page: 0.08 seconds